Par mums

Uzņēmums Zolushka – tā esmu es, Oksana Lāce un manas lieliskās asistentes, kas strādā kopā ar mani vienotā komandā jau vairākus gadus, un kurām es uzticos tā pat kā sev.

Mums aiz mugurām ir liela pieredze un zināšanas profesionālās telpu uzkopšanas sfērā. Es un mana komanda regulāri paaugstinam mūsu kvalifikāciju, apmeklējot seminārus un iepazīstamies ar jaunākām tehnoloģijām profesionālās uzkopšanas sfērā.

“Dzīvojiet skaisti! Uzticiet uzkopšanu profesionāļiem.”

Jau 10 gadus mēs nodarbojamies ar profesionālu dzīvojamo un komerctelpu uzkopšanu – sākot no milzīgiem tirdzniecības centriem, beidzot ar dzīvokļiem. Mēs lepojamies ar to, ka mūsu darbības laikā nebija nevienas negatīvas atsausmes. Tas dod mums tiesības saukt sevi par vieniem no labākajiem klīninga nozarē Latvijā.

Es izstrādāju unikālu metodiku personīgo dzīvojamo platību kopšanā un veiksmīgi to pielietoju praksē. Katra uzkopšana tiek veikta pēc individuāli sastādīta plāna, kurā tiek plānots mazgājamo virmu apstrādas biežums. Tas palīdz saglabāt virmām sākotnēju izskatu un aizsargā no tālākā piesārņojuma. Izmantojot šo metodi, dzīvojamo telpu uzkopšanu var veikt vienu reizi divās nedēļās, kas palīdz mūsu klientiem ievērojami ieekonomēt savus līdzekļus.

Jūsu Pelnrušķīte,
Oksana